Egyesület
Meghívó: Paksi Atomerőmű gyárlátogatás PDF Nyomtatás E-mail

„HÍD” Dunaújváros és Környéke Egyesület Üzletemberek Klubja és az Értelmiségi Klub 2016. június 17-én Paksi Atomerőműbe gyárlátogatást szervez.

Tervezett program:

Meghívó a május 5-i Jubileumi Közgyűlésre PDF Nyomtatás E-mail

Meghívó a  május 5-i Jubileumi Közgyűlésre

Közgyűlési meghívó: 2016. április 7. és közgyűlési anyagok PDF Nyomtatás E-mail

„HÍD” Dunaújváros és Környéke Egyesület évzáró, évindító közgyűlését

2016. április 7-én 1600 órai kezdettel tartja

Dózsa Mozi Centrum galériáján,

amelyre tisztelettel meghívjuk Önt.

Határozatképtelenség esetén a megismételt ülésre változatlan napirenddel, változatlan helyszínen 1700-korkerül sor.

Napirend:

Közgyűlési anyagok: 2015. május PDF Nyomtatás E-mail

2015. május 28-án tartja a közgyűlését az egyesület a Dunaújvárosi Főiskola "Kék Szalonjában". A közgyűlés anyagai alább érhetőek el:

- meghívó

- 2014. évi beszámoló

- 2014. évi munka és gazdasági beszámoló

- 2014. évi gazdálkodási adatok

- kiegészítő melléklet

- szöveges közhasznúsági beszámoló

- Ellenrőző Bizottság jelentése

- 2015. évi munka és gazdasági terv

Közgyűlési anyagok 2014 PDF Nyomtatás E-mail

- Meghívó

- 3. napirendi pont: 2013. évi beszámoló

- 3. napirendi pont: gazdálkodási adatok

- 3. napirendi pont: munka és gazdálkodási beszámoló

- 4. napirendi pont: Ellenrőző Bizottság jelentése

- 5. napirendi pont: 2014. évi munka és gazdálkodási terv

- 5. napirendi pont: 2014. évi gazálkodási terv adatok

Sajtóközlemény - Projekt lezárás PDF Nyomtatás E-mail

Az Európai Unió támogatásával megvalósuló, „HÍD” Dunaújváros és Környéke Egyesület projektje október végén zárul

A „HÍD” Egyesület zárókonferenciája a Mindenki lehet önkéntes című projekt bemutatkozásával PDF Nyomtatás E-mail

A „HÍD” Dunaújváros és Környéke Egyesület elnöke, Rauf Pál nyitotta meg 2013. október 17-én az Önkéntes „HÍD” a fiatalokért – Mindenki lehet önkéntes című projekt zárókonferenciáját egy rövid visszatekintéssel, amelyben a térségi kohézió és az egyesület annak érdekében tett lépései adták mondandója gerincét.

Konzultáció az önkéntes munkáról PDF Nyomtatás E-mail

A „HÍD” Dunaújváros és Környéke Egyesület támogatást nyert a TÁMOP-5.5.2-11/2-2012-0039 kódszámú, „Önkéntes „HÍD” a fiatalokért – Mindenki lehet önkéntes” című projektre. Ennek keretében tartott konzultációs fórumot az egyesület Önkormányzati Klubja 2013. szeptember 24-én. A rendezvényt kifejezetten a térségi önkormányzatok jegyzőinek és középiskolai igazgatóinak szervezte meg a klub, hiszen a jelenleg érvényben lévő szabályozások szerint az önkéntes munkával kapcsolatban lehetőségei nyílhatnak és feladatai adódhatnak a települési polgármesteri hivataloknak és a középiskoláknak.

<< Első < Előző 1 2 3 Következő > Utolsó >>

1. oldal / 3